Deze week gingen wij met Megaborn weer op Wij-Uitje. Dit keer met ideaal technisch weer. We bezochten het project Transferium Onder de Brug in Alblasserdam. Dit nieuwe transferium vormt een belangrijke schakel in het beter reguleren van de bezoekersstromen naar het Werelderfgoed Kinderdijk.
Mooi om tijdens het Wij-Uitje een project te bezoeken waar wij als Megaborn betrokken zijn geweest van planvorming tot realisatie. Tijdens Wij-Uitjes bezoeken we projecten waar collega’s aan werken, om kennis te delen en samen buiten te kijken naar wat we vooral op tekeningen zien.
Niels en Arlin gaven interessante uitleg op locatie en namen ons mee in het verhaal achter dit project. Tijdens een presentatie kregen we een inkijkje in het ontwerptraject, en buiten zagen we hoe het project momenteel in uitvoering is. Extra leuk was dat veel van onze collega’s een rol hebben gespeeld in dit project: van projectleiding, ontwerp en uitwerking, tot verkeer, visualisaties, toezicht en directievoering. Mooi om samen te zien hoe plannen uiteindelijk werkelijkheid worden.
Bezig met laden...