Onlangs zijn we met ons team én onze partners afgereisd naar Valkenburg om met elkaar te vieren dat Megaborn 25 jaar bestaat! Een jubileum wat voor ons de grens markeert van het verleden en de toekomst.

De afgelopen 25 jaar is het bedrijf opgebouwd, is er hard gewerkt, zijn er uitdagende projecten geweest en zijn successen samen gevierd. Met ons team van ingenieurs en adviseurs blijven we klaar staan voor onze opdrachtgevers om in de toekomst uitdagende projecten aan te gaan en successen te blijven vieren.

Wil jij deel uit maken van ons team en een bijdrage leveren aan de successen? Kijk dan op onze website voor de vacatures.

Deze website maakt voor een optimale werking gebruik van cookies. OK Toestaan Weigeren Lees voor meer informatie onze privacyverklaring privacy Cookie instellingen Dit veld is niet ingevuld De ingevulde tekst is te kort De ingevulde tekst is te lang